50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Merhaba! Ben Aytuğ. Bu mesajı 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkeklerle ilgili araştırma yapan değerli bayanlara gönderiyorum. Benim yaşım 51 ve evlenmek istiyorum. İkinci baharımda yeni bir sayfa açmak için buradayım. Elbette bu süreçte neyle karşılaşacağımızı ve nasıl bir evlilik düşündüğümüzü bilemeyiz, ancak tek bildiğim insanları kırmamaktır. Romantik bir erkek olduğum için etrafımda birçok bayan var, ancak henüz evlilik hissiyle tanışmadık.

Bu yüzden 55 yaş üstü bir yaşam arkadaşı arıyorum. Son zamanlarda 50 yaş üstü evlilik gruplarından bana mesajlar gelmişti, ancak burada tanışmayı tercih ettim. Eğer 50 yaş üstü, boşanmış ve sabırlı, saygılı, sevgi dolu bir erkek arkadaş arıyorsanız, işte buradayım. Spor yapmayı seven biriyim ve genç görünüyorum. Arkadaşlık, sevgili, dostluk, hayat arkadaşı, dul, olgun, bayan, kadın, evlilik, sohbet, görüşme, tanışma, buluşma, erkek, seviyeli, ciddi, dürüst, birliktelik, beraberlik, aşk, mutluluk, ilan, üye, site, resim, yorum, maddi, manevi, saygılı, ileriye dönük gibi birçok konuyla ilgileniyorum.

50 yaş üstünde evlenecek bayan arkadaş bul

Sevgili değerli bayanlar, araştırma yapmakta olan 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler için bu yazıyı size gönderiyorum. Kendi adıma söylemeliyim ki, ben de 51 yaşındayım ve hayatımda yeni bir sayfa açmak için evlenmek istiyorum. İkinci baharımın tadını çıkarmak ve sevdiğim biriyle güzel anılar biriktirmek istiyorum. Bu süreçte ne ile karşılaşacağımızı ve nasıl bir evlilik düşündüğümüzü kesin olarak bilemeyiz; ancak tek bildiğim şey, başkalarının duygularına zarar vermemek ve onları incitmemektir.

Ben romantik bir adamım ve çevremde birçok bayan arkadaşa sahibim. Ancak hala gerçek evlilik hissini tatmamış durumdayım. Bu nedenle 55 yaşından büyük bir yaşam arkadaşı arıyorum. Son zamanlarda 50 yaş üzeri evlilik gruplarından gelen mesajlar olmuştu; ancak burada sizlerle tanışmayı tercih ediyorum. Eğer 50 yaşından büyük, boşanmış, sabırlı, saygılı ve sevgi dolu bir erkek arkadaş arıyorsanız işte buradayım. Spor yapmaktan keyif alırım ve genç görünümüm sayesinde enerjimi koruyabiliyorum.

50 yaş üstünde olgun dul bayan arkadaş ara

50 yaş üstünde olgun dul bayan arkadaş arıyorum Arkadaşlık, sevgili, dostluk, hayat arkadaşı, dul, olgun, bayan, kadın, evlilik, sohbet, görüşme, tanışma, buluşma, erkek, seviyeli, ciddi, dürüst, birliktelik, beraberlik, aşk, mutluluk gibi konularla ilgilenmekteyim. Ayrıca maddi ve manevi değerlere saygı duyduğumu belirtmek isterim. İleriyi düşünen ve geleceğe umutla bakan birisi olarak, sizinle bu yolculuğa çıkmak için sabırsızlanıyorum. Eğer benim gibi düşünen birini arıyorsanız, sizinle tanışmak ve güzel bir ilişki kurmak için buradayım. Umarım ki bu mesajım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir