Ankara Jigolo Arayan Bayanlar
Kasım 13, 2022

Ankarada seks arkadaşı kiralamak istiyorum

ile Brandon

Biz bayanlar gülüp eğlendiğimiz sırlarımızı paylaştığımız tek sayfa, sizi bekliyoruz. Ankarada Jigolo ajansında erkek arayan isteyen  Bayanlar Numarası paylaşan dul üyesiyim, nasıl bulacağım bilmiyorum. Fakat ben çok alımlı bayanım kafama uyan genç erkekler arıyorum. Bana benzeyen biriyle keyifli zaman geçirmek tek istediğim benim zaafım erkekler ve istekleri benim için emirdir, emrinize hazır bekliyorum.

Beni tanıdıktan sonra müşterileriniz arasında, partnerleriniz arasında en iyisi olduğumu sizde anlayacaksınız. Tabi ki ben size bir şans tanırsam, çünkü dediğim gibi ben seçici bir kadınım. Maddi olarak hiçbir sorunum yok para bana huzur getirmediğinden, zaten şansımı burada aramaya başladım. Siz benim beklentilerime olumlu sonuçlar verebilirseniz ben size istediklerinizi sunarım.

Ankaranın Jigolo sitesine başvuru yaptım,üye oldum.Siz bana yürüyün ben size koşarım zaten merak etmeyin, ben ailem ile yaşıyorum. Ancak kendime ait arada kafa dinlemek için gittiğim bir evim var, seçimi size bırakıyorum. Sonuçta siz misafirim olacaksınız  kendinizi nerede daha rahat hissedecekseniz, ben sizinle orada görüşürüm. Ajansında haberi olmak şartıyla size bir fırsat sunabilirim.

Ankarada jigolo kayıt sitesi

Bu arada ben asla yaşımı göstermiyorum, rutin olarak dolgu yaptırıyorum. Kayııt olup sitede yerimi aldıım.Biraz kilo alsam hemen gidip yağlarımı aldırıyorum bu konuda biraz takıntılıyım sanırım. Sarışın yeşil gözlü 1.70 boyunda 73 kiloda biraz etine dolgun bir bayanım, partnerimin kesinlikle uzun boylu, kaslı olmasını istiyorum.

Ankaranın Jigolo olmak istiyoran başvurmalısın.Her şeyi pozisyonları yapabilmek içinde güçlü erkeklere ihtiyacım var. Fakat aranıza katılma sebeplerimin en önemlisi, daha fazla üye ile görüşebilme şansı yakalamaktı. Ben biraz şıp sevdi bir kadın olduğum için hemen sıkılabiliyorum.

Ben kendime güveniyorum sizde bilirsiniz ki, iyinin iyisi her zaman vardır. Önemli olan onu bulmaya çalışmak bence, kararlığımın sonucunu aldım. tabi bu süre tamamen beni kendinize bağlamanıza göre değişir her şey sizin elinizde Ankara Jigolo arayan dul Bayanlar ilanlarındaki formu doldurup sizin aranıza katıldım.