Jigolo arayan zengin bayanlar
Kasım 20, 2022

Erkek Arayan Zengin Bayanlar İş İlanları (GÜNCEL)

ile Brandon

Merhaba beyler, ben kendine güvenen olgun bir bayanım. İnternette boş boş gezinirken gördüm ve Jigolo arayan zengin kadınlar iş ilanlarını incelediğim, canımın çok sıkıldığı bir akşamdı. Kendimi çok yalnız ve azgın hissettiğim bir gece, genç erkek takıntım çocuk sorunum yok. Ben uzun yıllar özel bir firmada üst düzey yönetici olarak uzun yıllar çalıştım.

Sarışın yeşil gözlü minyon tipli kıvrımlı vücuda sahip, ateşli azgın bir bayanı kim istemez. Bence bunu okurken hepiniz ben isterim dediğinizi sanki duyar gibiyim önemli değil. Fakat bu zamana kadar hayatımda tek eksiklik beni cinselliğe doyuran bir erkekti. Arkadaşlık sitesi jigolo arayan bayanlar ilk başlangıçta çok üzerinde durmasam da.

Sonuç olarak insan aklına düşen bir şeyi araştırmadan rahat edemiyormuş bende onu anladım. Fakat aile baskısı yetiştirilme tarzım hep isteklerimi bastırmama sebep oldu. Çevremdeki bütün erkeklerinde dediği gibi, 18 yaşındaki kıza taş çıkartabilecek vücuda ve güzelliğe sahibim. Sex benim hayatımın tamamını alıyor desem.

Jigolo arayan yaşlı bayanların ilanları

Evlilik ve çocuk sahibi olma fikrinden fazlasıyla uzaklaştığımı anlayınca, aldığım kararın arkasındayım mesajınızı bekliyorum. Ben uzun süre bu isteğimi içimde yaşadım. Fakat bir süre sonra Jigolo nedir ne demektir araştırdım ve sonuç artık bende sizinle beraberim.

Hayallerimde bana bu kadar zevk veren sekse düşkün erkekleri, gerçek hayatımda yatağımda ağırlamak istedim. Şansımı denedim şu anda sizin aranızdayım, çünkü ben bu yalnızlıktan çok sıkıldım. Şu an dulum zenginim bayanlarla gezen her erkeği beklerken sanırım çok zaman kaybettim.

Ben çok çapkınım 30 kişilik ekibin içindeki iki bayandan biriydim çok hızlıydım. Çünkü ekibin içindeki bir çok iş arkadaşımla cinsel birliktelik yaşadım, fantezilere bayılırım önemli değil. Ben sevgili arayan bayanlar arasında kendine en çok güvenen fantezi dünyası çok renkli sınırları olmayan, cinselliğe fazlasıyla düşkün alımlı kadınım.

 

Parayla jigolo arayan dul bayanlar ilanları

Bakalım nasıl bir performans göstereceksiniz, şimdiye kadar beraberlik yaşadığınız bütün hatunları unutun. Arkadaşlık sitesi arayan dul bayanlarla deneyim yaşamaya hazır mısınız ? O halde mesajınızı bekliyorum genç erkekler deyince akıllara sadece ben gelirim.

Ben sitedeki bir çok profile baktım fakat aradığım partneri henüz gözüme kestiremedim o kadar valla. Seçim yapmak için araştırmalarıma başlayacağımdan yana şüpheniz olmasın. Ben sert kendine güvenen sevişmeye başladığımızda aslana dönüşebilen, azgın deneyimli farklı pozisyonlarda bana kadınlığımı hissettirebilecek partnerler ile görüşmek istiyorum.

Bayan üyelerin hakkında çok fazla bir bilgiye sahip olmasam bile aldığım duyumlar bana onların hakkında bilgi sahibi olmama yetti. Zaten çok araştırmanında bir anlamı yok sonucunda ne olduğunu yaşayıp görmek bence daha heyecanlı bir seçim olacaktır.

Gerçekten jigolo arayan var mı ?

Kendilerine bakmayı seven, kültürlü, saygılı, deneyimli, genç, dinamik ve sex konusunda fazlasıyla başarılı olduklarını kanıtladılar. Fakat ben cinselliğe âşık bir bayan olduğum için sizi bekliyorum. Merhaba bu mesleği yapan bütün erkeklerin en sevdiği şey paradır, diye düşünüyorum.

Bu noktada bence şansınızı her zaman yaşlı kadınlardan yana kullanırsanız. Paraya para demezsiniz o kadar diyorum. Yaş olarak biraz daha büyük olan dul bayanlar bütün arkadaşlık sitesi erkeklerinden daha çok, ilgiye muhtaç oluyor. Çünkü her partner onların randevu taleplerini değerlendirmiyor. Fakat kadını kendilerine hayran bırakabilecek, cinsel performansa sahip olduklarını duymuştum.

İnşallah anlatılanlardan fazlasıdır önemli değil. Fakat bu korku benim geçmişte yaptığım olumsuz evliliğin üzerimde bıraktığı olumsuz bir psikoloji maalesef. Ben jigolo olmak istiyorum diye sağa sola ilanlarını veren erkekler ile görüşmek için buradayım bana iletişim numaramdan mesaj atabilirsiniz.

 

 

Zengin dul bayanların aradıkları özellikler

  1. Kendine güvenen erkeklerle cinsel birliktelik yaşamak isterler. Çünkü hayalini kurduğu partnerler hem fizik olarak sağlam olmalıdır
  2. Gizlilik ve güven konusunda dikkatli davranan, şahsi bilgilerini bir sır gibi saklayacak yolda görse bile kafasını önüne eğip gidecek erkekler olmalıdır.
  3. Yakışıklı kendine giyimine dikkat eden özgüveni yüksek olan partnerler ilgilerini her zaman daha fazla çekmiştir.
  4. Jigolo arayan zengin bayan telefonları sayesinde iletişim kurdukları onları zevkten dört köşe yapabilecek partnerlere bayılırlar.
  5. Gittikleri davetler, yemekler, tatiller vb. sosyal aktivitelerde aktif olan konuşkan ve sıcak kanlı erkeklere
  6. Eğer siz onların her istediğini yaparsanız. Yanınızda kaliteli vakit geçirebiliyorsa bu sefer de onlar sizi çok para ile mutlu ederler.
  7. Bayan üyeler kendilerini  facebook , tumblr, twitter gibi sosyal medya hesaplarını takip etmek isteyen üyelerden hiç hoşlanmaz.