hatay jigolo
Kasım 20, 2022

Hatayda mature dul arkadaş arayan Balık etli Esra

ile Brandon

Ben uzun düşündükten sonra sizin aranıza katıldım. ismim Esra 44 yaşındayım Hatayda jigolo arayan kilolu bir bayanım . Fakat mutsuz bir kadın olmam sanırım sevilmemiş olmamdan kaynaklanıyor. Bir çok zengin bayanlara bu konuda yol açtığıma inanıyorum.

Sizi mutlu etmeyen sizin beklentilerinize karşılık vermeyen, aksine bencil partnerlere sadece yol yakışır. Mutsuz evlilik, toplum baskısı, derken giden benim ömrümden gitti. Bu saatten sonra benim için tek önemli olan benim mutluluğum. Fakat bu saatten sonra varsa yoksa benim mutluluğum benden daha önemli kimse yok

Ancak genç escortların ilgisine çok ihtiyacım var. Aslında ben mutlu çocukluk geçirmiş, çevresine sevgi dağıtan bir çocuktum ama böyle devam etmedi maalesef. Genç kız olduğum o ilk zamanlar ailemin baskısı, bende tam tersi bir tepki yarattı.

Hatayda profesyonel jigolo sitesine üye ol

Okuldan tanıştığım çocukluk arkadaşımla ne yazık ki kaçarak evlendim.Hatayın en profesyonel jigololuk sitesinde sende yerini al Bu benim en büyük hatam oldu. Ben ne kadar cinsel ilişkiyi sevsem de eşimde isteği göremedim. Sizinle irtibat halinde kalmam gerektiği için size telefon numaramı vereceğim.

Hatay jigolo şirketleri aramızdaki iletişimi sağlamaya devam edecek ama ani durumlar için numaram sizde olacaktır. Çoğu gece ben teklif etmeme rağmen kendisi benim teklifimi reddedip, arkasını dönüp uyuyordu. Zamanla bu doldurulamaz boşluk beni hata yapmaya sürükledi.

Ben bu duruma dayanabildiğim kadar dayandım kadınlık duygularımın her gün yavaş yavaş bittiğini hissettim. Ancak bir insanı aldatma durumu benim vicdan azabı çekmemi sağlayacağını biliyordum.