azgin bayan resimleri 4

istanbul jigolo remzi

Ilk olarak oldukca para kazanmanın ne demek bulunduğunu öğrenmiş, insan şeklinde hayata devam etmenin önemini anlamış ve geçmişini tek kalemde silmiş bir adam olarak yazıyorum ilk olarak.Benim adım Tarık 33 yaşlarında olmama karşın geleceğini güvence altına almış bir adamım ve 9 senelik istanbul jigolo kariyeri yardımıyla oldukca para kazanmanın yanı sıra oldukca ciddi bir birikimim de var.

İstanbul jigolo ve daha birçok şehirde bekar bayanlara ücretli dost ve jigolo olarak emek harcayarak güzel bir hayata adım attım ve bu yalnız oldukca para kazanmak değil, bununla birlikte zevkle yaşamakla da ilgili ve bu oldukca daha mühim. Sana bir şey söyleyeceğim ve işine geri döneceğim: Yaşamını lüks içinde yaşamak istiyorsan jigolo olmayı dene. Jigolo olmak için yalnız bu siteye başvurun şu sebeple bu adamlar haricinde işini hakkıyla icra eden ve para kazanan bir yer görmemiş biri olarak serüven aramayın para kazanın derim.

Merhabalar. Ben Hamza’yım. 15 yıl ilkin Türkiye’ye taşındım, aslına bakarsak Afrikalıyım ve şimdi 36 yaşındayım. Üniversite eğitimim için İstanbul’a geldim şu sebeple İstanbul’daki jigolo sitelerini seviyorum ve burada daha çok iş imkanı var, bu yüzden İstanbul’da yaşamaya başladım ve bundan oldukca memnunum.

Aslen tıp okudum ve doktorum fakat açıkçası kazandığım para bana yetiyordu ve Afrika’daki aileme para göndermek zorunda kaldım. Bu yüzden iş aramaya başladım ve sonunda bu siteyi keşfettim… Jigolo olmaya karar verdim ve iş başvurusunda bulundum.

Ocak 2020 itibariyle istanbul jigoloda beşinci yılımı tamamladım ve doğal ki sitenin altın üyesi olarak jigoloya 2020 yılı ve hatta önümüzdeki on yıl istanbul jigolo siteleriyle devam etmeye kararlıyım. Jigolo yardımıyla yalnız 1-2 görüşmede tabip olarak aldığım maaşın birkaç katını alıyorum. Siyahi bir adamım ve yatak performansım yüksek olduğundan müşterilerim için oldukca çekici ve arzu edilen bir jigolo olarak kariyerime devam ediyorum. Doğal ki, bu görkemli istanbul jigolo internet sayfası olmadan şu anki lüks ve varlıklı hayatıma ulaşamazdım. Her insana oldukca teşekkür ederim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.