İstanbulda oturan erkek arkadaş arıyorum

Merhaba! Ben Eda, 43 yaşında olan bir İstanbulda erkek arkadaş arıyorum kadınıyım. Kendiyle barışık, bakımlı ve özgüveni yüksek bir bayan olduğumu söyleyebilirim. Esmer tenimle ve çekici görünümümle dikkat çekebiliyorum. Hayatın tadını çıkarmayı seven, neşeli bir insanım.

İstanbulda yaşayan sevgilim olsun istiyorum ve bu kararımı size anlatmak istiyorum. Bana göre, ilişkilerde önemli olan saygı, dürüstlük ve eğlencedir. Sevgi dolu bir ortamda geçirdiğim zamanlardan büyük keyif alırım. Benim için fiziksel özelliklerden daha çok kişilik ve ruh hali önemlidir. Paylaşılan zevklerin ve deneyimlerin hayatta değerli olduğunu düşünüyorum.

İstanbula kız arkadaş bul

İyi bir iletişimin temel taşı olduğuna inanan biriyim.itanbulda bayan arkadaş bulmak için kyıt olun. Karşılıklı olarak anlayışlı olmanın ve duyguları doğru şekilde ifade etmenin ilişkileri güçlendireceğine inanırım.Aradığım bey kalilteli olmalı. Uzun süren bir arkadaşlık veya romantik bir ilişki kurmaya açığım fakat kararları aceleye getirmemeyi tercih ederim.

Eğer benim gibi düşünen, kibar ve hoş sohbet bir erkek arıyorsanız, İstanbul’da buluşabiliriz. Hem ilginç yerlere gitmeyi, hem de kaliteli zaman geçirmeyi seviyorum. Birbirimizi daha iyi tanımak ve ortak ilgi alanlarını keşfetmek için heyecanla bekliyorum.

Bana ulaşmak isterseniz, mesaj atabilirsiniz. İstanbul’da unutulmaz anılar biriktirebileceğimiz güzel bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir