istanbulda yasal sevgili bulma ajansları

istanbul jigolo arıyorum

İşini iyi yapan erkeklere bayıldığımı söyleyerek size hakikaten kendimden anlatmak isterim.istanbulda yasal sevgililik ajansı sahibiyim. Genç erkekler size hizmet vermek için buradayım. Büyük bir şirkette yöneticiyim ve yalnız yaşıyorum. Beni yoğun ve yorucu iş stresinden kurtaracak deneyimli ve kendine güvenen bir erkek arıyorum.

Size her anlamda fazlaca fakat fazlaca muhteşem bir bayanım. Fakat yakın arkadaşları olarak hizmet eden bir site aklımı karıştırdı, uzun araştırmalarım ve arkadaşımın tavsiyeleri beni bu mesleğe itti. Yazımı güvenilir site vasıtasıyla paylaşabildiğim için fazlaca mutluyum.

Fakat ilk önce evimi sonra iş yerimi buraya taşımam düzenimi oturtmam 3 senemi almış olsa da, başarmış olmak beni gururlandırıyor. Buradan önce Adana sex partneri arıyordum internetten tanıştıklarımla görüşüyordum. Hatta buraya taşıdığım iş yerim bu zamana kadar hiç bu kadar büyüme fırsatı yakalamamıştım. Yalnızlıktan sıkılan ben ve bu duruma bir son vermek istiyorum desem beni duyan olur mu acaba?

İSTANBUL BAYAN PARTNERLE TANIŞMAK İSTERİM

Doyumsuz bir erkeğim ikinci evliliğim bu sebeple bitti. Ancak onun ilgisizliği, bencilliği beni kendinden soğuttuğu için buradayım. İstanbul Jigolo Arıyorum dediğimde herkes bana çok şaşırmıştı. Evliliğimizin ikinci yılında beni birden fazla erkekle aldattığını öğrenince aklıma tek bir soru geldi. Neden bana erkeklik görevlerini tam anlamıyla getiremeyen adam dışardaki kadına gelince bir taneyle yetinemiyor ?

En iyi ajanslar ile çalışma şansı yakalamış bir erkek olarak bu konuda kendime ve seçimlerime güvenirim. Fakat her zaman seçici olmayı başardım, benim istediğim ile birliktelik yaşadığımda tatmin olabiliyorum. Buda benim farkım olsun diğer genç erkeklerden. Türkiye’nin bütün illerinde yaşadım ama ailemin bazı sorunlarından dolayı ülkeme kesin dönüş yaptım.

İşte tam da bu sırada benim ondan bir farkım olmadığı aklıma geldi. Reklamımın kusursuz olacağından emindim. Ancak neyi bekliyordum anlamadım korkunun ecele faydası olmadığını belirterek reklamı yayınladım. İnşallah geri dönüş yaparlar, bir an sıcacık olduğunu hissettim korkudan inanamazsın. Aklımdan geçen ilk şey ya bir gün yüz yüze gelirsek. Uzun süre bu konu yüzünden kendime gelemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir