azgin bayan resimleri 35

İzmir Jigolo Ajansı

izmir jigolo randevularımın sonunda mükemmele yaklaşmaya başlaması beni memnun etti ve jigolo izmir’e moral verdi. Daha öncelikle tanıştığım hanımefendiler bundan sonrasında bana güvenmedikleri için bana demediler fakat gecelerim boş değildi zira her daim arayacak yeni biri vardı. Aylardır eski müşterilerimin hiçbiri beni aramadı, sürekli yeni insanlarla tanışıyor ve sabırla eski müşterilerimin de beni aramasını bekliyordum. Artık hakkımda fena yorumlar gelmemesine rağmen hanımefendilerin benden niçin korktuklarını anlayamıyordum.

 

Her ademoğlu küçük jigolo acentelik yaşlarında kendisine meslek seçmeye çalışır, çocuk hekimi, hemşire ya da muallim olmak isterken ilgisiz bir mektep kazanarak değişik bir yaşam yaşamaya adım atar. Ergenliğime kadar doktor olmak istiyordum, yetişkinliğe girdiğimde jinekolog olmaya karar verdim fakat sonrasında hasta hanımlarla uğraşmak yerine sağlıklı hanımlarla uğraşmak daha makul gelmeye başladı ve jigolo olmayı hayal etmeye başladım. Çocukluk sanal jigolo izmir olan Yavuz, ergin olması gerekliliğini bilmediği için hayal kırıklığına uğradı. Üç yıl daha beklemek mecburiyetinde kaldı.

Okuduğum yazılardan, büyük bir kentte hayata şansımın bulunduğunu anladım. Minik yerlerde kimse oldukca genç bir jigolo partnerine güvenemezdi fakat ben burada her ferdin bir talip olacağını düşündüm. İlanımı yazdıktan sonrasında üstelik on gün yayınlamaya yüreklilik edemedim ve bekledim. Korkularımla yüzleştim, bir çok kere kendimi gözden geçirdim, jigolo yaptım, eksiklik aradım, her şey gözümde kusursuz görünüyordu fakat bu buluşmalara başladığımda benim fikrimin bir önemi yoktu, hanımefendilerin benim hakkımda ne düşündüğü önemli olurdu ve bu fikriyat olurdu. geleceğimi belirle.

Kim bilir hayatımda ilk kere bu kadar korkmuş ve endişelenmiştim izmir jigolo siteleri reklamımın kusursuz olmasından emindim, neyi bekliyordum, denemeye başlamadan öncelikle bu kaygı ve endişeden kurtulamayacağımı biliyordum. Korkunun ölüme yardım etmediğini belirterek reklamı yayınlamak için jigolo izmir sekmesine bastım ve bekledim. Bu hareketle korkum konumunu heyecana bıraktı ve şimdi biri arayacak mı diyerek gerilim eklendi.

Jigolo sitesi reklamımı iki dakika içinde yayınlamıştı. Sitede ilanımı okuduğumda kendimle onur duyduğumu hatırlıyorum, üstelik okuduklarımdan etkilenip şahsım aramak istedim. Hanımefendi jigolo ne olursa olsun okuduklarından haz alırdı, üstelik yazdıklarım bana azıcık mübalağalı geldi ve bu beni korkuttu, hanımlar yazdıklarımın mübalağa bulunduğunu düşünse işim biterdi. O an daha mütevazi olmadığım için pişmanlık duymaya başladım fakat bundan sonrasında iş işten geçmişti, duyuru gösterildi ve çıkmaya başladı. .

Her jigolo telefonunun çalmaya başlaması için yakarış eder iken, jigolo ajanslarının o ürkütücü sesini işitmek istemedim. Fakat tam yüzleşeceğim an telefonum çalmaya başladığı için korkularım yaklaşıyordu. Fırlattığımda hayatımda duyduğum en tatlı sesle konuşmaya başladım. Fazlaca sıcak bir ses duydum ve oldukca etkilendim: Tüm korkularımı ve endişelerimi unuttum ve derhal hanımı görmek istedim. Sesi harikaydı, kişiliği ve cinsiyeti aynı sesi benzer biçimde olsaydı bu akşam kusursuz olurdu diyerek düşündüm.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.