izmir jigolo ajansi 61e0b032ef419

İzmir Jigolo Ajansı

izmir jigolo randevularımın nihayetinde mükemmele yaklaşmaya başlaması beni memnun etti ve jigolo izmir’e moral verdi. Daha evvela tanıştığım kadınlar bundan sonra bana güvenmedikleri için bana jigolo demediler fakat gecelerim boş değildi zira her daim arayacak yeni biri vardı. Aylardır eski müşterilerimin hiçbiri beni aramadı, devamlı yeni insanlarla tanışıyor ve sabırla eski müşterilerimin de beni aramasını bekliyordum. Artık hakkımda kötü yorumlar gelmemesine karşın kadınların benden niçin korktuklarını anlayamıyordum.

Zamanın ilaç olduğunu ve bütün kötülükleri unutturacağını umarak yineleme beklemeye başladım. Sonunda ihtiyar bir jigolo izmir hanımı beni aramaya yüreklilik etti ve ne kadar değiştiğimi ve kendimi geliştirdiğimi görünce devamlı yanıma gelmeye başladı. Onlarca kadından yalnızca biri aradı fakat eminim gelecekte geri kalanı için beni arayacaktır. jigolo izmir kadınlara çok değiştiğimi nakletmek için yazımı yeniledim ve jigolo acentelerine beni yineleme denemelerini ifade etmek istiyorum yineleme arayın çok değiştim pişman olmayacaksınız.
Çocukluk sanal jigolo olmak olan Ahmet

Her ademoğlu ufak jigolo acentelik yaşlarında kendisine meslek seçmeye çalışır, çocuk hekimi, hemşire yahut muallim olmak isterken ilgisiz bir mektep kazanarak değişik bir yaşam yaşamaya başlar. Ergenliğime kadar hekim olmak istiyordum, yetişkinliğe girdiğimde jinekolog olmaya karar verdim fakat sonra hasta kadınlarla uğraşmak yerine sıhhatli kadınlarla uğraşmak daha makul gelmeye başladı ve jigolo olmayı hayal etmeye başladım. Çocukluk sanal jigolo izmir olan Yavuz, ergin olması gerekliliğini bilmediği için hayal kırıklığına uğradı. Üç sene daha beklemek mecburiyetinde kaldı.

Üç jigolo senesi süratle geçtiğinde heyecanım kanımı kaynatmaya başladı, çok yaramaz bir çocuktum ve her daim dikkat çekiyordum, jigoloyu utanmadığım ve sıkılmadığım için çok süratli yaşıyordum. Yaşadığım süratli hayatın bana ne kadar yardımcı olacağından güvenilir değildim fakat kendime güveniyordum ve bu işi istiyordum. Bu işi senelerdir istiyordum ve başaracağımdan emindim. Bunu yapamazsam hayatımın en büyük jigolo hayal kırıklığını yaşayacaktım ve kendimi nasıl toparlayacağım ile ilgili hiç bir fikrim yoktu.

Okuduğum makalelerden, büyük bir kentte hayata şansımın olduğunu anladım. Küçük yerlerde kimse çok genç bir jigolo partnerine güvenemezdi fakat ben burada her bireyin bir talip olacağını düşündüm. İlanımı yazdıktan sonra üstelik on gün yayınlamaya yüreklilik edemedim ve bekledim. Korkularımla yüzleştim, çoğu kere kendimi gözden geçirdim, jigolo yaptım, eksiklik aradım, her şey gözümde kusursuz görünüyordu fakat bu buluşmalara başladığımda benim fikrimin bir önemi yoktu, kadınların benim hakkımda ne düşündüğü mühim olurdu ve bu fikriyat olurdu. geleceğimi belirle.

Belki de hayatımda ilk kere bu kadar korkmuş ve endişelenmiştim. Jigolo siteleri reklamımın kusursuz olmasından emindim, neyi bekliyordum, denemeye başlamadan evvela bu kaygı ve endişeden kurtulamayacağımı biliyordum. Korkunun ölüme yardım etmediğini belirterek reklamı yayınlamak için jigolo izmir sekmesine bastım ve bekledim. Bu hareketle korkum konumunu heyecana bıraktı ve şimdi biri arayacak mı diyerek gerilim eklendi.

Jigolo sitesi reklamımı iki dakika içerisinde yayınlamıştı. Sitede ilanımı okuduğumda kendimle onur duyduğumu hatırlıyorum, üstelik okuduklarımdan etkilenip şahsım aramak istedim. Bayan jigolo mutlaka okuduklarından haz alırdı, üstelik yazdıklarım bana azıcık mübalağalı geldi ve bu beni korkuttu, hanımlar yazdıklarımın mübalağa olduğunu düşünse işim biterdi. O an daha mütevazi olmadığım için pişmanlık duymaya başladım fakat bundan sonra iş işten geçmişti, duyuru yayınlandı ve çıkmaya başladı. .

Her jigolo telefonunun çalmaya başlaması için dua eder iken, jigolo ajanslarının o korkutucu sesini işitmek istemedim. Ama tam yüzleşeceğim an telefonum çalmaya başladığı için korkularım yaklaşıyordu. Fırlattığımda hayatımda duyduğum en tatlı sesle konuşmaya başladım. Çok sıcak bir ses duydum ve çok etkilendim: Tüm korkularımı ve endişelerimi unuttum ve derhal hanımı görmek istedim. Sesi harikaydı, kişiliği ve cinsiyeti aynı sesi gibi olsaydı bu akşam kusursuz olurdu diyerek düşündüm.

Leave a Comment