izmir jigolo
Kasım 13, 2022

İzmir’de güvenilir partner kayıt sitesine sende katıl

ile Brandon

Sanki uzun süredir aradığım mutluluğu sizinle bulabilmek için İzmir’de yaşlı bayanlar jigolo ajansına yaptırarak cinsel arzularını gerçekleştiriyoor,üyelerimiz müşteri bekliyor üzerinden şansımı denemek istediğim için üye oldum. Ancak her zaman kararsız bir kadın olduğum için bazen bu çok merak eden ve düşünceli hallerim beni yormaya başladı.

Aslında daha gencim 44 yaşındayım kumral ela gözlü 1.67 boy 67 kiloda bakımlı güzel bayanım. Çevresindeki erkeklerin her zaman ilgisini çekmeyi başarmış kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir karakterim vardır. Ancak başımdan geçen olumsuz ilişkiler benim hayata biraz olumsuz bakmamı sağladı ne yazık ki.

Bende kaybettiğim bu hayat enerjimi sizinle tekrardan paylaşmak istediğim için kayıt oldum. Şuana kadar daha istediğim gibi bir erkekle görüşme sağlayamadım ama umudumu asla kaybetmedim.

İzmir Jigolo olmak istiyorum ilanlarını takip ediyorum

Uzun süredir cinselliğe çok acıktım, kimseyle ilişkiye girmiyorum artık bende bu durumdan sıkıldığımı anladım. İzmirin her semtinde jigolo arayan dul bayanlarlar can atan üyemiz var.Fakat bende yeni maceralara yelken açmaya karar verip tekrardan site üzerinden kendi ilanımı yayınlamaya karar verdim.

Reklamı yayınla sekmesine bastım, iki dakika içinde yayınlamıştı. Size o anı anlatmayı çok isterdim ama kalbim yerinden çıkacak gibi hissettim. Artık aylardır bu ajansın bayan üyesiyim ve sanki yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi. Sitede ilanımı okuduğumda kendimle onur duyduğumu hatırlıyorum.

Her koşulda kendine güvenen  bir kadın olduğum için size asla sorun çıkarmam.

İzmirde jigolo mekanları  en iyi hizmeti veriyor

Üstelik okuduklarımdan etkilenip kendime gelemedim. Cafeler,restorantlar,clupler Birçok mekan ve cafe izmire güzel hizmet sunuyor.Yazdıklarımı kadın yada erkek ne olursa olsun okuduklarından haz alırdı. Üstelik yazdıklarım bana azıcık egolu geldi. O an daha mütevazi olmadığım için pişmanlık duymaya başladım sonra son pişmanlık fayda etmez diye düşünüp yoluma devam etme kararı aldım.

Her kadın telefonunun çalmaya başlaması için beklerken ajans temsilcisinin o ürkütücü sesini duymak istemiyordum. Fakat tam yüzleşeceğim an telefonum çalmaya başladığı için korktuğum başıma geldi. Telefonu açtığımda hayatımda duyduğum en erkeksi sesle konuşmaya başladım. Benim başıma gelmez dediğim her şey geldi artık mutlu olma sırası bende.

 İzmirde jigolo sitelerinde üye olan başvuran yaşlı kadın sayısıı çook fazla başvurularını yakından takip ediyor ve kendine en yakın olan üyeyi tercih ediyor. Eğer sizin de tercihiniz ben olursam bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ancak sizden tek ricam beni boş muhabbetler için rahatsız etmeyin ben kendine güvenen erkekler ile randevuya çıkıyorum sadece.