jigolo siteleri yorumlari 61e0b0139532f

Jigolo Siteleri Yorumları

Yorum evet bazı gerçek jigolo siteleri var. Tanıdığım biri bizzat yaşadı. Her şeyden önce güzel bir kadın ama bence 40’lı yaşlardaki kadınlardan biri. sonra daha yaşlı. bir adam bu işi ayarlıyor. her biri farklı bir fantezi ya da başka bir şey istiyor, yapmak zorundasın. bunu yapmadan önce paranız peşin olarak ödenir. Ama arkadaşım son hayatından sonra ayrıldı ve evlendi.
Kadının dışkısını ağzına yapmasını isteseydi, bizimki hayır deyince bir tartışma falan çıktı. para sorunu falan.. Jigolo sitelerinde dolandırıcı siteler var. İstanbul’dayken bir internet sitesine üye oldum ve sonra bir bayan beni aradı ve banka hesaplarına 450 lira yatırırsam hanımlarla görüşmeme izin vereceğini söyledi, o yüzden önce hanımla konuşayım. . Oradan aldığım ücretin yarısını göndereceğimi söyledim, kabul etmedi ama hanımla görüştüm, Kadıköy’de yaşıyordu, beni evimden çıkaracaktı.
Evet, bazı gerçek jigolo siteleri de var. Tanıdığım bir İstanbul jigolosu bizzat yaşamıştır. Önce güzel bir kadın ama bence yaşı daha büyük. bir adam bu işi ayarlıyor. her biri farklı bir fantezi ya da başka bir şey istiyor, yapmak zorundasın. bunu yapmadan önce paranız peşin olarak ödenir. ama arkadaşım istanbul jigolo’dan sonra en son yaşadığından ve evlendiğinden beri ayrıldı.
Kadının dışkısını ağzına yapmasını istediyse bizimki hayır deyince tartışma çıktı. para jigolo istanbul sorunu falan. İnternette bir çok jigolo sitesi var, bir çok üyesi var ama bu sitelerden para kazanan var mı? Jigolo kiralayan bayanlar var mı? Gerçek bir jigolo sitesi var mı?

Leave a Comment