azgin bayan resimleri 2

Jigolo Sitesi Tarafınca Dolandırılanlar

Jigolo sitesi tarafınca dolandırılanlar bu başlık altında şikayetlerini dile getirebilirler. Eğer para ödediklerine dair ellerinde dekontu ya da makbuzu olanlar var ise resmini çekip buraya yollarlarsa daha sağlıklı olur.
Son aylarda milleti dolandıran jigolo sitesi yakalandı. Organik bu işin arkasında milyonlarca lira döndüğünü çoğumuz görmüş olduk. İlk ilk olarak sizlerden üye olmanız için 50-100-200 lira benzer biçimde ücretler talip bu üçkağıtçı jigolo sitesi daha peşinden dahi sizi alan kişi bir kadın kılığında arayarak kavuşmak istediğini söylüyor. Buluşmanız için sizden asgari 200 300 tl benzer biçimde bir oran daha yollamanızı, yoksa sizlere güvenmeyeceğini söylüyor. Sizler de kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye o parayı dahi yolluyorsunuz. Sonrasında dahi o bayanı ara ki bulasınız. Jigolo sitesi büyük bir alanı bu yolla sizleri dolandırıyor.
Öteki bir usul eğer dostluk jigolo sitesi biçiminde açık olan jigolo siteleridir. Siteye girdiğinizde jigolo sitesi içinde 50 bayanın çevrimiçi bulunduğunu gösteren bir sayfayla karşılaşıyorsunuz. Aslına bakarsak sitede bir tane dahi jigolo arayan bayanlar yok. O sistem sizi kandırıp üye olmanız için sahte bir jigolo sitesi şekilde hazırlanmıştır. Bu oyunlara kanıp jigolo sitesi ile kesinlikle birine güvenmeyin. Aslen asla yok. Doğrusu boşuna para verip üye olarak sazan biçiminde beklemeyin. Sizi arasa arasa jigolo sitesi yetkilileri hatun kılığında arayıp dolandırmaya çalışacaklardır. Sözü oldukca uzatmaya lüzum yok. Dolandırılan mağdur dostlar yorum yaparlarsa başka dostlar dahi bu vakadan ders çıkaracaklardır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.