jigolo sitesi tarafinca dolandirilanlar 61e0b073778ff

Jigolo Sitesi Tarafınca Dolandırılanlar

Jigolo sitesi tarafınca dolandırılanlar bu başlık altında şikayetlerini dile getirebilirler. Eğer para ödediklerine dair ellerinde dekontu yahut makbuzu olanlar varsa resmini çekip buraya yollarlarsa daha sıhhatli olur.
Son aylarda milleti dolandıran jigolo sitesi yakalandı. Doğal bu işin arkasında milyonlarca lira döndüğünü hepimiz görmüş olduk. İlk evvela sizlerden üye olmanız için 50-100-200 lira gibi ücretler talip bu üçkağıtçı jigolo sitesi daha ardından dahi sizi müşteri bir bayan kılığında arayarak kavuşmak istediğini söylüyor. Buluşmanız için sizden asgari 200 300 tl gibi bir oran daha yollamanızı, yoksa sizlere güvenmeyeceğini söylüyor. Sizler de kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye o parayı dahi yolluyorsunuz. Sonra dahi o kadını ara ki bulasınız. Jigolo sitesi büyük bir alanı bu yolla sizleri dolandırıyor.
Diğer bir usul şayet dostluk jigolo sitesi biçiminde açık olan jigolo siteleridir. Siteye girdiğinizde jigolo sitesi içinde 50 bayanın çevrimiçi bulunduğunu gösteren bir sayfayla karşılaşıyorsunuz. Aslına bakarsak sitede bir adet dahi jigolo arayan kadınlar yok. O sistem sizi kandırıp üye olmanız için düzmece bir jigolo sitesi şekilde hazırlanmıştır. Bu oyunlara kanıp jigolo sitesi ile katiyen birine güvenmeyin. Aslen hiç yok. Doğrusu beyhude para verip üye olarak sazan biçiminde beklemeyin. Sizi arasa arasa jigolo sitesi yetkilileri hatun kılığında arayıp dolandırmaya çalışacaklardır. Sözü çok uzatmaya lüzum yok. Dolandırılan mağdur dostlar yorum yaparlarsa başka dostlar dahi bu olaydan ders çıkaracaklardır.

Leave a Comment