jigolo sitesi tarafinca dolandirilanlar 61e0b073778ff

Jigolo Sitesi Tarafınca Dolandırılanlar

Jigolo sitesi tarafınca dolandırılanlar bu başlık altında şikayetlerini dile getirebilirler. Eğer para ödediklerine dair ellerinde dekontu veya makbuzu olanlar varsa resmini çekip buraya yollarlarsa daha sağlıklı olur.
Son aylarda milleti dolandıran jigolo sitesi yakalandı. Doğal bu işin gerisinde milyonlarca lira döndüğünü hepimiz görmüş olduk. İlk önce sizlerden üye olmanız için 50-100-200 lira gibi ücretler isteyen bu yalancı jigolo sitesi daha sonrasında da sizi müşteri bir bayan kılığında arayarak buluşmak istediğini söylüyor. Buluşmanız için sizden minimum 200 300 tl gibi bir miktar daha yollamanızı, yoksa sizlere güvenmeyeceğini söylüyor. Sizler de kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyerek o parayı da yolluyorsunuz. Sonra da o kadını ara ki bulasınız. Jigolo sitesi büyük bir kısmı bu şekilde sizleri dolandırıyor.
Diğer bir yöntem ise arkadaşlık jigolo sitesi şeklinde açılmış olan jigolo siteleridir. Siteye girdiğinizde jigolo sitesi içerisinde 50 kadının online bulunduğunu gösteren bir sayfayla karşılaşıyorsunuz. Aslına bakarsak sitede bir tane bile jigolo arayan kadınlar yok. O sistem sizi kandırıp üye olmanız için sahte bir jigolo sitesi şekilde hazırlanmıştır. Bu oyunlara kanıp jigolo sitesi ile asla birine güvenmeyin. Aslen hiç yok. Doğrusu boşuna para verip üye olup sazan şeklinde beklemeyin. Sizi arasa arasa jigolo sitesi yetkilileri hanım kılığında arayıp dolandırmaya çalışacaklardır. Sözü fazla uzatmaya gerek yok. Dolandırılan mağdur dostlar yorum yaparlarsa diğer arkadaşlar da bu olaydan ders çıkaracaklardır.

Leave a Comment