azgin bayan resimleri 8

Konya Jigolo Remziye

Konya jigolo sitelerinde hareket elde eden jigolo kayıt reklamlarının hazırlık aşaması oldukça dikkatli olunması ihtiyaç duyulan aşamadır. Bu aşamada ücretli Partner, bayanları tanıtma ve fanatik bırakma işini yapar. Burada özetlemek gerekirse yazılacaklar, Partner’in geleceğini belirlemenin ilk adımını oluşturmaktadır.

Bu aşamada yanıltıcı reklam yapmamak en ciddi sorundur, plak hazırlarken dürüst olun, yanıltıcı promosyonlar iyi netice vermez bundan dolayı geleceğinizi negatif etkisinde bırakır ve Konya jigolo ajansı plak size satın alan kaybetmenize niçin olur. Hanımlar randevularında paylaştığınız ilanlardaki açıklamaları görmek ve deneyimlemek isterler, eğer müşterinize veremiyorsanız, reklamınızın tamamen yanıltıcı olduğu ve müşterinizle aranızda problemler olabileceği ortaya çıkıyor. Kadın, hizmetinizin jigolo kaydının kalitesizliği karşısında sessiz kalmayı seçse bile, sizinle yeniden süre yitirmek istemeyecek ve yeni bir ücretli Partner bulmaya çalışacaktır.

Konya jigolo arayan bayanlar tercihleriyle hayatlarını renklendirmeye çalışan bayanların hayal kırıklıkları devamlı jigolo’nun kaybıyla sonuçlanır hayallerini gerçekleştirebilecekleri partnerlerinin  kayıt fantezilerini gerçekleştirmenin heyecanıyla yepyeni fanteziler yaratmaya başlarlar ya da tecrübelerinize güvenerek onları şaşırtmanızı isterler. Sizin de haiz olduğunuz hususi zevk fantezileriniz bulunduğunu biliyorlar ve bu tarz şeyleri merak etmeye başladıkları için yalnız randevularda fantezilere odaklanmak isteyecekler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.