Best jigolo olmak istiyorum
Kasım 13, 2022

Premium evlilik sitesinde görüşme sağla

ile Brandon

Herkese selam Olgun dul bayanlara olan hayranlığım yüzünden sanırım. Premium evlilik siteleri ve tek istediğim size hizmet vermek. Sizi cinselliğe doyurmak ve size olan açlığımı sonlandırmak istiyorum. ilk olarak muhabbet edip birbirimizi tanıyalım. İsmim Ahmet Yaşım 29 ve bekarım, bayanlara olan şiddet olaylarını her gün duyduğumuz bu günlerde azıcık kendimi güvenliğini sağlamak zorundayım.

Bu nedenle azıcık ürkek davranmam doğal, merkezde kamu hastanesinde çalışıyorum. Hafta içi pek müsait zamanım olmuyor akşam mesai bitiminde sizinle görüşebilirim. Beni arayıp çok azdığını ateşini söndürmem için, beni beklediğini söyleyen. Bir hatuna asla hayır demem, Kendimi iyi mi tarif edeceğimi zannetmiyorum. Uzun süre kendime işini iyi yapan Gerçek Jigololuk Sitesi aradım ama sonunda meslekte lider olan firmayla tanışma şansı yakaladım.

Kendimi anlatmayı pek sevmiyorum bedava partner olmak isteyen her erkek kadar heyecanlıyım. Bende isterim uzun zamanlı cinsel ilişki yaşayabileceğim, ask hayatım olsun fakat nedendir ? Bilmiyorum kim bilir kadının süre içinde, değişen davranışlarının da tesiri vardır. Bu yolla acil sıkılmamda çünkü sanal ortamda tanıştığım, bir erkeğe güvenmiyorum.

BAYANLARA ÜCRETSİZ YATAK PARTNERİ OLMAK İSTERİM

Annemi geçen yıl kaybettim kendimi bu kadar yalnız en son ne zaman hissettim bilmiyorum. Bundan sonrasında bu yalnızlıktan kurtulmak. Yaşama dair be var ise hoş olan beraber yaşayabileceğim dul kadınla cinsel fantezilerimi gerçekleştirmek isterim. Cinsel performansıma gücüme ve cinsel organımın boyutlarına güvendiğim için.

Aslına bakarsan Best Jigolo olmak istiyorum derken birden dulların gözdesi oldum, ilk başta biraz sorun yaşatsa bile, sonrası harika oldu. Bu işleri oldukça becerebilen birisi değilim fakat güven verme, mevzusu ile ilgili oldukça zorlanacağımı sanmıyorum. Benim niyetim söylediğim şeklinde uzun zamanlı, sex ve zevki birlikte doya doya yaşayabileceğim yatak partneri. Bulabilmek için başvuru formunu doldurarak şansımı deneme kararı aldım.

Bu mesleği yapmaya karar verdim sizinle ilk birlikteliğim. Sırasında umarım benden yada büyüklüğünden korkup kaçmazsınız. Daha önceden bunu yaşadığım için acı ve zevki aynı anda yaşamayı seven, olgun kadınlarla görüşme sağlamak isterim bana ulaşın. Otel ya da ev bu tamamen sizin kararınız ben sizin aldığınız karara uyarım, benim için sizin yanınızda olduğum her yer zaten cennet gibi olacaktır.