sitemizden mutlu olan olgun kadinlar 61e0afe3a6836

Sitemizden Mutlu Olan Olgun Kadınlar

Türkiye’de bir hayali olan, yani jigolo olmak isteyen çok insan var. Türkiye’nin tek gerçek jigolo acentesi olarak sizlere jigolo olma şansını veren tek gerçek jigolo firmaları arasındayız. Sitemizde üyeliği bitmiş 5000’den fazla olgun kadın bulunmaktadır. Bu olgun bayanlar seks yapmayı çok seviyor ve bunu bilmeyen kimse yok ve bu seksi olgun olgun bayanlar jigolo ajansları aracılığıyla kendilerini tatmin etmek için onlarla iyi seks yapan bir erkek arıyorlar, önemli değil yakışıklılar. Bu olgun hanımların tek istediği güzel bir seks gecesi geçirmek. Parayı umursamıyorlar çünkü genellikle dullar jigolo arayan, maddi sorunu olmayan kadınlar. Jigolo acentemiz ile tecrübelerimizden faydalanarak iyi bir jigolo olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Merhaba arkadaşlar jigolo kaydı yaparak jigolo olabilirsiniz bunun için sitemizdeki jigolo kaydı resmine tıklayarak whatsapp üzerinden bize ulaşabilir ve jigolo ilanı yayınlayabilirsiniz. 2 aylık jigolo gönderim ücretim 300 TL. Kadınlarla haftada bir görüşüp ayda 5 ile 10 bin TL arası kazanıyoruz. Sizlere jigolo reklamı vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Merhaba arkadaşlar ben site admininizim bir çok kişi whatsapp üzerinden yazarak bilgi almak istiyor ama çok cahil arkadaşlar yazıyor o yüzden bir çok kişiye cevap bile vermiyoruz. Jigolo olmak istiyorum diye yazıyorlar ama ceplerinde 500 lira yok. Bu böyle değil. 500 lira ödemeye tahammülü olmayan bu arkadaşlar ayda 5000 ila 15000 lira arası kazanmak istiyor ama ne yazık ki insanımızın çok mantıksız bir düşüncesi var. Hiç para yatırmadan para kazandıran bir iş varsa söyleyin bize yazın bu işi yapalım, cebimizden para çıkmayacak diyen olursa ayda 10 bin kazanalım, yapalım. beraberiz arkadaşlar. Neyse daha ileri gitmiyorum jigolo olmak istiyorum diyorsan 500 lira reklam ücretini cebine koyalım o zaman ayda en az 10 bin kazanamazsak reklamı koyalım ne olur tamam diyorsunuz sitemiz gerçek jigolo siteleri arasında Türkiye’de her jigolo acentesi sıralamasında 1. olan adam gibi. O yüzden bizimle çalışmak istersen dostum bana önden 500 lira vereceksin ki hanımlardan senin için randevu alabileyim, bu kadar basit ve açık.

Leave a Comment