Genç Jigolo Arayan Bayanlar
Kasım 12, 2022

Takılmalık günü birlik ilişki arıyorum

ile Brandon

Her hanım yaşamının  bir ekip dönemlerinde yalnız hissedebilir yada çevreninde bir sürü insan olmasına rağmen yalnız hissettirilebilir.Takılmalık günü birlik ilişki arıyorum telefon numaramı vermek istiyorum. Her gün birazcık daha mutsuz hissetmeye başladığınız günlerde olacaktır. Yavaş yavaş bakarsınız cinsel hayatınız artık eskisi benzer biçimde değil. Fakat adım atar partneriniz isteklerinizi ehemmiyet vermez artık.

Ya da hayatınızda her şeyin tekdüzeleşmeye başladığını hissedersiniz ve bir kaçamak tatlı bir oyun. İster bedeniniz ve ruhunuz partneriniz olmadan çıktığınız iş yolcularında  tatillerde bedeninizde yeni bir dokunuş. Siz yeni bir renk katmak istersiniz hep çekindiğinizden kaybedersin. Bende saklı sizi en oldukça meraklandıran fantezilerinizi gerçekleştirmek istiyorum. Fakat bu noktada hayatınıza zengin dul bayanlar girebilirsiniz, ben hazırım.

En iyisi ortak kararlar verilerek eşleşmelerin sağlanması ve sonrasında sizin hünerlerinizi göstermeniz kalıyor. Asıl olay bu noktadan sonra başlar. Çünkü, size eşleşme ve sonucunda görüşmeler sağlayarak size vermiş olduğu sözleri teker teker yerine getirmeye başladı. Onlarında sizden beklediği talep ettiği müşteri memnuniyeti içinde, bu sefer gözler size çevrilir.

PROFESYONEL JİGOLO ARAYANLAR İLANI VER

Eğer memnuniyet sözleri duymaya başlanırsa hakkınızda artık bu işi yıllarca yapıp, her gün farklı olgun bayana hizmet sağlayıp paraya para demezsiniz. Sizinle saatlerce sevişebilme özelliğine sahibim. O zevkin doruklarına yolculuklarınız bulutların üstündeki sevişmeleriniz yok olmuştur.

Ben sadece yatakta eşlik eden partner adayıyla daha çok sohbet edebilirim. Çünkü bir şeyler paylaşabildiğim yemeğe gidebileceğim bir ortam arıyorum. Girdiği ortama ayak uydurabilen, kültürlü, özgüvenli, yakışıklı, iddialı adaylar ile görüşmek istiyorum. Sizinle saatlerce sevişebilme özelliğine sahibim.

 Siz kıymetli olgun dul kadınlara uzun senelerdir gizlilik, itimat ilkeleri çerçevesinde hizmet vermektedir. Bugüne dek hizmet verdiğim hanımlar benden memnun kaldılar, devamlı kaliteli jigololuk hizmeti almaya başladılar.