yasal jigolo şirketleri

Türkiye’de bir hayali olan, doğrusu Jigolo Şirketleri ile jigolo olmak talip çok ademoğlu var. Türkiye’nin tek reel jigolo acentesi olarak sizlere jigolo olma şansını veren tek reel jigolo şirketleri arasındayız. Sitemizde üyeliği bitmiş 5000’den çok yetişkin hatun bulunmaktadır.

Bu yetişkin hanımefendiler cinsellik yapmayı çok seviyor ve bunu bilmeyen kimse yok ve bu seksi yetişkin yetişkin hanımefendiler jigolo ajansları vesilesiyle kendilerini tatmin etmek için onlarla iyi cinsellik icra eden bir erkek arıyorlar, mühim değil yakışıklılar. Bu yetişkin hanımların tek istediği hoş bir sex gecesi geçirmek. Parayı umursamıyorlar zira fazlası zaman dullar jigolo arayan, parasal problemi olmayan hanımlar.

Jigolo acentemiz ile tecrübelerimizden faydalanarak iyi bir jigolo olmak için bizimle mesajşime geçmeniz yeterli olacaktır.

Slm dostlar Jigolo Şirketleri kaydı yaparak jigolo olabilirsiniz bunun için sitemizdeki jigolo kaydı resmine tıklayarak whatsapp üzerinden bize erişebilir ve jigolo duyuruı yayınlayabilirsiniz. 2 maaş jigolo gönderim ücretim 300 TL. Kadınlarla haftada bir görüşüp ayda 5 ile 10 bin TL arası kazanıyoruz. Sizlere jigolo reklamı vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merhaba dostlar ben site admininizim pekçok birey whatsapp üzerinden yazarak bilgi alabilmek istiyor fakat çok bilgisiz dostlar yazıyor o yüzden pekçok şahsa yanıt dahi vermiyoruz. Jigolo Şirketleri olmak isterim diyerek yazıyorlar fakat ceplerinde 500 lira yok. Bu bu türlü değil.

500 lira ödemeye tahammülü olmayan bu dostlar ayda 5000 ila 15000 lira arası kazanmak istiyor fakat ne yazık ki insanımızın çok mantıksız bir kanaati var. Hiç para yatırmadan para kazandıran bir iş varsa açıklayın bizlere yazın bu işi yapalım, cebimizden para çıkmayacak diyen olursa ayda 10 bin kazanalım, yapalım. Beraberiz dostlar. Neyse daha ileri gitmiyorum jigolo olmak istiyorum diyorsan

500 lira tanıtım ücretini cebine koyalım o zaman ayda asgari 10 bin kazanamazsak reklamı koyalım ne olur tamam diyorsunuz sitemiz reel jigolo siteleri arasında Türkiye’de her Jigolo Şirketleri acentesi listelenmesinde 1. Olan adam biçiminde. O yüzden bizimle çalışmak istersen dostum bana önden 500 lira vereceksin ki hanımlardan senin için randevu alabileyim, bu kadar kolay ve açılmış.

Leave a Comment